Хотел Грин Вуд 4*

Опис на патувањето

БАНСКО

08-ми Декември

Хотел ГРИН ВУД 4*

 

Вид на сместување

СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

36

Студио (2+2)

40

Во цената на аранжманот е вклучено

 • Ноќевање на база Се вклучено
 • (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 11:00 до 23:00 часот)
 • Користење на СПА Центар (внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 • Паркинг
 • Интернет

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Патничко – здравствено осигурување
 • Туристичка такса 1 евро по лице на ден

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

 

 • Организиран превоз Скопје-Банско-Скопје
 • 40 евра
 • Термин 08.12-10.12.2017