Хотел Перун 4*

Опис на патувањето

БАНСКО 08-ми Декември

Хотел ПЕРУН ПЛАТИНУМ 4*

Вид на сместување

Полупансион

 

Двокреветна соба (2+1)

31

Дополнителни услови:

Дете до 6 год. на доп. легло

Бесплатно

Дете од 6-12 год. на доп. легло

50% попуст

Возрасен на доп. легло

20% попуст

Во цената на аранжманот е вклучено

  • Ноќевање на база полупансион (појадок и вечера)
  • Користење на СПА Центар (базен, сауна, парна бања, џакузи, фитнес)
  • Интернет
  • паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

  • Патничко – здравствено осигурување

Напомени

  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

Организиран превоз Скопје-Банско-Скопје

  • 40 евра
  • Термин 08.12-10.12.2017