Хотел Перун Лоџ 4*

Опис на патувањето

БАНСКО 08-ми Декември

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4*

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

28

Едноспален апартман (2+2)

32

Во цената на аранжманот е вклучено

 • Ноќевање на база полупансион (појадок и вечера)
 • Користење на СПА Центар (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
 • Детски кат
 • Интернет
 • паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Патничко – здравствено осигурување

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

Услови за лица на дополнително легло:

 • Прво дете до 12 год. Бесплатно
 • Второ дете до 12 год. 50% попуст
 • Трет возрасен 20% попуст

Организиран превоз Скопје-Банско-Скопје

 • 40 евра
 • Термин 08.12-10.12.2017