Хотел Пирин Парк 5*

Опис на патувањето

Вид на сместување

Недела - Четврток

Петок - Сабота

Двокреветна соба ЛУКС (2+1)

92

102

Еднокреветна соба ЛУКС

73

82

Двокреветна соба СТАНДАРД (2+0)

82

92

Еднокреветна соба СТАНДАРД

65

73

Апартман ЛУКС  макс. 3 лица

148

148

Вип Апартман

164

164

Комплекс апартмани дел од Парк Пирин Хотел

Наем на Апартман СТАНДАРД

максимум 3 лица

133

133

Наем на Апартман ФЕМИЛИ

максимум 4+1

148

148

 

 

Во цената на аранжманот е вклучено

 • 1 ноќевање со појадок за 2 лица
 • Интернет, паркинг, транспорт до цeнтарот на градот
 • Користење на фитнес, детски базен, џакузи, затворен базен со хидромасaжни џетови
 • Сауна парк/финска сауна, био сауна, парни бањи, ледена фонтана, емоционални тушеви, топли лежалки, релакс зона
 • Парк градина со голем базен, детски базен и детски кат
 • Бесплатен детски кат и Арт центар со дополнителни услуги

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Патничко – здравствено осигурување

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СKTM
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

ДОПОЛНИТЕЛНИ УСЛОВИ:

 • Дете до 4 години, бесплатно сметување во двокреветна ЛУКС соба
 • Дете од 4 до 12 години на дополнително легло во двокреветна ЛУКС соба, 70% попуст од цената за лице
 • Дете од 4 до 12 години на редовно легло со 1 возрасен во двокреветна соба, 30% попуст од цената за лице
 • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба, 50% попуст од цената за лице