Хотел ATHOS PALACE 4*+

Опис на патувањето

Хотел ATHOS PALACE 4* KALLITHEA                                                                     www.g-hotels.gr

Цени за соба на ден за услуга: Полупансион

Вид на сместување

Макс. Лица

29.04-22.05

03.10-27.10

23.05-12.06

19.09-02.10

13.06-26.06

05.09-18.09

27.06-17.07

22.08-04.09

18.07-21.08

Double Mountain View

деца 2-12 год.

2+2

83

119

157

183

210

Double Sea View

деца 2-12 год.

2+2

88

130

168

199

225

Junior Suite Mountain View деца 2-12 год.

2+2

112

157

208

239

276

Superior Suite Sea View

дете 0-12 год.

2+1

99

144

186

221

252

Superior Suite Sea View

деца 2-12 год.

2+2

119

172

223

265

303

Single Room Mountain View

1

54

80

103

122

143

Минимум престој

ноќи

2

2

3

4

4

Такса 3 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

 

 

Напомени

 

  • Цените за изразени во ЕУР, а, уплатата е во денарска противвредност 1 ЕУР = 62 денари

 

Легенда:

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Морска страна

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено