Хотел Бреза 3*

Опис на патувањето

Хотел БРЕЗА ***           

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
10% за резервација и уплата до 20.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019
Попустот за рана резервација и бонусите не се комбинираат.                                            

Локација: 2 минути од жичара

Поседува лоби – бар, ресторан и сончева тераса со скара. WiFi е достапно во јавните простории бесплатно и во собите со доплата.

Гостите може да ја користат финската сауна и турската бања бесплатно и масажи со доплата.

Хотелот истотака содржи детски игралишта и забавни соби.

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-24.12.2018

25.12-05.01.2019

06.01-31.03.2019

Вид на сместување

     

Двокреветна соба - стандард

2+1

30 €

55 €

30 €

Апартман

2+2

33 €

60 €

33 €

 

  • Во цената е вклучено : појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, парна бања, билјард, сала за игри, детски кат, паркинг, интернет.

 

Напомени

  • Уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1евро = 62 денари)
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ

Дополнителни услови:

  • Деца до 3 год. - бесплатно
  • Прво и второ дете од 2 - 13 год. на дополнително легло - 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба - 15€ на ден
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 70€, дете од 2 - 13 год. - 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден