Хотел Грами 3*

Опис на патувањето

ГРАМИ 3*

 

 

Период на престој

01.04-30.06.2018

15.09-30.11.2018

01.07-14.09.2018

Вид на сместување

НП

ПП

Се вкл.

НП

ПП

Се вкл.

Двокреветна соба (2+2)

12

18

24

13

19

25

Апартман (4+0)

12

18

24

13

19

25

• Дете до 2 год .

Бесплатно

• Прво дете од 2-6 год. на доп. легло

Бесплатно

• Второ дете од 2-6 год. на доп. легло

6

10

13

7

11

14

• Деца од 6-13 год. на доп. легло

6

10

13

7

11

14

• Возрасен на доп. легло

8

14

20

9

15

21

• За сместување во апартман се наплаќаат 4 редовни суми

 

Во цената на аранжманот е вклучено

  • НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, ПОЛУПАНСИОН (појадок, вечера), СЕ ВКЛУЧЕНО (појадок, ручек, вечера, ужина, неограничени пијалоци до 22 ч.) по лице на ден
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања)
  • Детски кат, интернет, паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

  • Патничко – здравствено осигурување
  • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари