Хотел Гранд Ројал 4*

Опис на патувањето

Хотел ГРАНД РОЈАЛ 4* 

Вид на сместување

Ноќевање со појадок

 

Полупансион

Студио (2+1)

17

25

Едноспален апартман (2+2)

18

26

Двоспален апартман (4+2)

18

26

Деца до 3 год.

Бесплатно

 

Прво дете од 3-13 год. на дополнително легло

Бесплатно

4

Второ дете од 3-13 год. на дополнително легло

50% попуст

50% попуст

Возрасен на дополнително легло

30% попуст

30% попуст

За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 редовни суми

 

 

 

Во цената на аранжманот е вклучено

  • НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК, по лице на ден
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, релакс зона, фитнес)
  • Детски кат
  • Интернет, паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

  • Патничко – здравствено осигурување
  • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

Организиран превоз

Скопје – Банско – Скопје

Поаѓање: 21.10.2018 | Враќање: 23.10.2018

Цена за повратен билет: 35 евра по лице