Хотел ГРИН ВУД 4*

Опис на патувањето

ГРИН ВУД 4*

 

Термин на престој

01.04-09.07.2018

01.09-30.11.2018

01.07-31.08.2018

Вид на сместување

1 ноќ.

1 ноќ.

2 ноќ.

3 ноќ.

5 ноќ.

7 ноќ.

Двокреветна соба (2+0)

25

44

41

35

31

30

Студио (2+2)

28

49

45

41

35

33

Едноспален апартман (2+2)

34

55

50

44

39

37

Двоспален апартман (2+2)

28

49

45

41

35

33

 

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА за престој од 8 и над 8 ноќевања

(период на престој 01.04-30.11.2018)

Двокреветна соба (2+0)

27

Студио (2+2)

30

Едноспален апартман (2+2)

35

Двоспален апартман (2+2)

34

Во цената на аранжманот е вклучено

 • Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО по лице
 • (појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч)
 • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2018 сауна, парна бања, турска бања, фитнес)
 • Детски кат
 • Интернет, паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Патничко – здравствено осигурување
 • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

Дополнителни услови:

 • Деца до 6 год. Бесплатно
 • Прво дете од 6-14 год. на дополнтелно легло Бесплатно
 • Второ дете од 6-14 год. на дополнтелно легло 50% попуст
 • Возрасен на дополнително легло 20% попуст