TRESOR SOUSOURAS 4* (ex Hanioti Palace)

Опис на патувањето

Хотел TRESOR SOUSOURAS 4* (ex Hanioti Palace)                                      www.hanioti-palace.gr

Цени за соба на ден за услуга: Полупансион

Вид на сместување

Макс. Лица

01.06-15.06

16.06-30.06

16.09-30.09

01.07-15.07

16.07-31.07

01.09-15.09

01.08-31.08

Double Ground floor

дете 2-13 год.

2+1

83

100

119

130

161

Double Upper floor

дете 2-13 год.

2+1

89

103

125

136

172

Suite

деца 2-6 и 6-12 год.

3+2

149

164

193

206

273

Single Standard Ground floor

1

59

68

103

110

129

Минимум престој

ноќи

5

5

5

5

5

Такса 3 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

Напомени

 

  • Цените за изразени во ЕУР, а, уплатата е во денарска противвредност 1 ЕУР = 62 денари

 

Легенда:

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Морска страна

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено