Хотел KASSANDRA PALACE 5*

Опис на патувањето

Хотел KASSANDRA PALACE 5* KRIOPIGI                                                www.kassandra-palace.gr

Цени за соба на ден за услуга: Полупансион

Вид на сместување

Макс. Лица

29.05-10.06

20.09-27.09

11.06-20.06

13.09-19.09

21.06-14.07

03.09-12.09

15.07-31.07

25.08-02.09

01.08-24.08

Deluxe Double Mountain View дете до 1 год.

2+1

91

113

147

169

192

Deluxe Double Sea View

дете до 1 год.

2+1

113

136

169

192

214

Deluxe Executive Sea View

дете до 12 год.

2+1

136

158

192

214

225

Suite Family Sea View

деца 2-12 год.

2+2

183

212

254

282

296

Такса 4 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

Напомени

 

  • Цените за изразени во ЕУР, а, уплатата е во денарска противвредност 1 ЕУР = 62 МКД

 

Легенда:

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Морска страна

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено