Хотел МУРА 3*

Опис на патувањето

Хотел MURA 3* Боровец

 Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
10% за резервација и уплата до 20.11.2018 
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-18.12.2018 I 16.03-31.03.2018 
Попустот за рана резервација и бонусите не се комбинираат.

Локација: 50м од ски лифтовите  

Со својата локација претставува хотел одличен за млади и за семејства. На располагање     

на своите гости им нуди ресторан, лоби бар, интернет, сеф на рецепција, масажи.        

 

Цените се по лице за 1 ноќ. на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-24.12.2018

25.12-05.01.2019

06.01-31.03.2019

Вид на сместување

     

Двокреветна соба - стандард

2+1

30 €

55 €

30 €

Трокреветна соба - со балкон

3+1

33 €

60 €

33 €

 

  • Во цената е вклучено : појадок и вечера, ски гардеробер, користење на фитнес, сауна, билјард, сала за игри, паркинг, интернет.

Напомени

  • Уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1евро = 62 денари)
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ

Дополнителни услови:

  • Деца до 3 год. - бесплатно
  • Прво и второ дете од 2 - 13 год. на дополнително легло - 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба - 25% попуст
  • Доплата за еднокреветна соба - 15€ на ден
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 70€, дете од 2 - 13 год. - 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден