Хотел Мурите 4*

Опис на патувањето

 

Хотел  MURITE 4*

 

 


Цени за период на престој: 05.03.2018 – 30.11.2018 (не важат за празници)

Период на престој:

05.03.2018 – 10.06.2018

10.09.2018 – 30.11.2018

11.06.2018 – 09.09.2018

Број на ноќевања:

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

1 н.

2-3 н.

4-5 н.

6-7 н.

8-9 н.

Зграда АЗАЛИА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

32

28

27

26

25

34

30

29

28

27

Едноспален апартман (2+2)

34

31

30

29

28

35

33

32

31

30

Двоспален апартман (4+2)

34

31

28

27

26

35

32

31

30

28

Триспален апартман (6+2)

34

31

28

27

26

35

32

31

30

28

Зграда ОРХИДЕА - СЕ ВКЛУЧЕНО

Двокреветна соба (2+0)

29

27

26

25

24

31

29

28

26

25

Едноспален апартман (2+2)

31

30

29

28

25

33

32

31

29

28

Двоспален апартман (4+2)

31

28

27

26

25

33

30

29

27

26

Триспален апартман (6+2)

31

28

27

26

25

33

30

29

27

26

                       

 

За престој од 7 и над 7 ноќевања – 1 ноќевање ГРАТИС

За престој од 14 и над 14 ноќевања – 2 ноќевања ГРАТИС

Во цената на аранжманот е вклучено

 • Ноќевање на база АLL Inclusive по лице на ден
 • (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени локални алкохолни и безалкохолни пијалоци, кафе и чај од 10:00 до 22:00)
 • Користење на СПА Центар
 • (надворешен и внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес)
 • Паркинг, интернет

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Патничко – здравствено осигурување
 • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари

Услови за лица на дополнително легло:

 • Деца до 6 год. БЕСПЛАТНО
 • Прво дете од 6-14 год. БЕСПЛАТНО
 • Второ дете од 6-14 год. 50% попуст
 • Возрасен 25% попуст