Хотел Перун Лоџ 4*

Опис на патувањето

Хотел ПЕРУН ЛОЏ 4* 

01.07-30.11.2018

Вид на сместување

Полупансион

Студио (2+1)

23

Едноспален апартман (2+2)

24

Прво дете до 12 год. на дополнително легло Бесплатно

Второ дете до 12 год. на дополнително легло – доплата 8 евра

Трет возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Во цената на аранжманот е вклучено

  • Ноќевање на база појадок и вечера по лице
  • Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес)
  • Интернет, паркинг

Во цената на аранжманот не е вклучено

  • Патничко – здравствено осигурување
  • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари