Хотел Рила 4*

Опис на патувањето

RILA 4* Боровец

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 10% попуст за резервација и уплата до 15.10.2019

Локација: во центарот на Боровец       

Со својата одлична местоположба, на самото подножје на ски стазите, хотелот ви обезбедува одмор погоден за сите возрасти и нуди можност за рекреација и спортување. Во склоп на хотелот има 4 ресторани, барови, ноќен клуб, детски клуб, интернет, паркинг, спа центар.

СПА Центар: внатрешен базен, џакузи, fish spa, фитнес, сауна, парна бања.

 

ПОЛУПАНСИОН

13.12-26.12.2019

27.12-04.01.2020

05.01-24.01.2020

25.01-14.02.2020

15.03-12.04.2020

 

08.03-14.03.2020

15.02-21.02.2020

22.02-07.03.2020

   

Еднокреветна соба - superior (поглед ресорт)

1 возрасен

104

176

123

143

70

Еднокреветна соба - superior (поглед стаза)

1 возрасен

115

187

134

154

81

Еднокреветна соба - signature (поглед ресорт) *реновирани во 2019 год.

1 возрасен

104

176

123

143

70

Еднокреветна соба - signature (поглед стаза) *реновирани во 2019 год.

1 возрасен

115

187

134

154

81

Двокреветна соба - superior (поглед ресорт)

2 возрасни

140

235

165

191

100

1 возрасен + 1 дете (до 12 год.)

133

206

153

188

99

1 возрасен + 2 деца (до 12 год.)

162

234

181

201

128

2 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

168

263

193

219

128

Двокреветна соба - superior (поглед стаза)

2 возрасни

151

246

176

202

111

1 возрасен + 1 дете (до 12 год.)

145

217

164

184

110

1 возрасен + 2 деца (до 12 год.)

173

245

193

212

139

2 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

179

274

204

230

139

Двокреветна соба - signature (поглед ресорт) *реновирани во 2019 год.

2 возрасни

140

235

165

191

100

1 возрасен + 1 дете (до 12 год.)

133

206

153

188

99

1 возрасен + 2 деца (до 12 год.)

162

234

181

201

128

2 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

168

263

193

219

128

Двокреветна соба - signature (поглед стаза) *реновирани во 2019 год.

2 возрасни

151

246

176

202

111

1 возрасен + 1 дете (до 12 год.)

145

217

164

184

110

1 возрасен + 2 деца (до 12 год.)

173

245

193

212

139

2 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

179

274

204

230

139

Фамилијарна соба - superior (поглед ресорт)

2 возрасни + 2 деца (до 12 год.)

196

291

221

248

157

1 возрасен + 3 деца (до 12 год.)

196

291

221

248

157

Фамилијарна соба - superior (поглед стаза)

2 возрасни + 2 деца (до 12 год.)

207

302

232

259

168

1 возрасен + 3 деца (до 12 год.)

207

302

232

259

168

Едноспален апартман - deluxe (поглед ресорт)

2 возрасни + 2 деца (до 12 год.)

264

408

302

342

196

3 возрасни

243

410

287

333

170

3 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

270

438

315

361

197

1 возрасен + 3 деца (до 12 год.)

264

408

302

342

196

Едноспален апартман - deluxe (поглед стаза)

2 возрасни + 2 деца (до 12 год.)

286

430

324

364

218

3 возрасни

265

432

310

355

191

3 возрасни + 1 дете (до 12 год.)

292

460

337

383

219

1 возрасен + 3 деца (до 12 год.)

286

430

324

364

218

 

 

 

Напомени

  • Цените се по соба за 1 ноќевање и вклучуваат: Појадок и вечера, користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, ски гардеробер, интернет, паркинг
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 85€, дете - 45€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден            
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1евро = 62 денари
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ