Хотел САН РАЈС 4*

Опис на патувањето

Хотел Sunrise 4* Банско

 

Локација: 300м. од жичарницата.                                                                       

Лоциран на само неколку минути од првата станица на ски лифтот. Во склоп на хотелот има ски гардеробер, конференциска сала, ресторан, сеф, лоби бар, интернет, паркинг.

СПА Центар - внатрешен базен, просторија за масажа, медицински услуги, сауна, парна бања, џакузи, фитнес, релакс соба.

Цените се по лице за 1 ноќ.

на база ПОЛУПАНСИОН

28.12-01.01.2019

02.01-09.01.2019

22.12-27.12.2018

01.12-21.12.2018

ноќевање

со појадок

25.01-16.02.2019

10.01-24.01.2018

10.03-31.03.2019

 

17.02-09.03.2019

 

Студио

2+1

55 €

35 €

33 €

29 €

Едноспален апартман

2+2

59 €

38 €

35 €

31 €

Двооспален апартман

4+2

49 €

35 €

33 €

29 €

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА - БОНУСИ →

/

7=6

7=6 / 6=5

7=5 / 6=5 / 5=4

 

  • Во цената е вклучено: појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, интернет

Напомени

  • Уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1евро = 62 денари)
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ

Дополнителни услови:

  • Прво дете од 6 - 12 год. на дополнително легло - бесплатно
  • Второ дете од 3 - 12 год. на дополнително легло - 50% попуст
  • Дете до 12 год. на редовно легло - 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло - 30% попуст
  • За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 80€, дете - 40€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден