SANI BEACH HOTEL & SPA 5*

Опис на патувањето

Хотел SANI BEACH 5* SANI                                                                                  www.saniresort.gr

Цени по лице на ден за услуга ПОЛУПАНСИОН

Вид на сместување

Макс. Лица

25.04-25.05

27.09-14.10

26.05-06.06

17.09-26.09

07.06-29.06

03.09-16.09

30.06-21.07

28.08-02.09

22.07-27.08

Double Garden View

2+0

204

255

316

390

486

Double Sea View

2+0

244

300

361

441

556

Junior Suite Garden View

деца 2-12 год.

2+2

249

358

403

513

607

Junior Suite Sea View

деца 2-12 год.

2+2

267

412

464

605

708

Family Room Garden View

деца 2-12 год.

2+2

394

500

609

748

932

Family Room Sea View

деца 2-12 год.

2+2

473

589

697

860

1066

Double Room For Single Use Sea View

дете 2-13 год.

1+1

220

271

343

419

529

Минимум престој

ноќи

5

5

5

5

5

Такса 4 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

Напомени

 

  • Цените за изразени во ЕУР, а, уплатата е во денарска противвредност 1 ЕУР = 62 денари

 

Легенда:

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Морска страна

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено