Хотел Сани Хилс 3*

Опис на патувањето

SUNNY HILLS 3*

Хотелот има прекрасна локација на оддалеченост од 250 метри од жичарата. Модерно уреден во скандинавски стил, практичен и пријатен хотел. Сместувањето е во студиа и апартмани со големи, пространи соби со прекрасен поглед кон планината.

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-24.12.2019, 06.01-02.03.2020, 04,03-10.03.2020

Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок

01.12-19.12.2019

20.12-28.12.2019

29.12-05.01.2020

06.01-19.01.2020

Вид на сместување

06.03-10.04.2020

20.01-05.03.2020

 

 

Студио (2 возрасни)

                     50,00 €

                     62,00 €

                     87,00 €

                     54,00 €

Студио (2 возрасни + дете до 6 год.)

                     50,00 €

                     62,00 €

                     87,00 €

                     54,00 €

Студио (2 возрасни + дете од 6-12 год.)

                     50,00 €

                     62,00 €

                     87,00 €

                     54,00 €

Студио (3 возрасни)

                     62,00 €

                     75,00 €

                   106,00 €

                     62,00 €

Двоспален апартман (2 возрасни + 2 деца до 12 год.)

                     69,00 €

                     87,00 €

                   125,00 €

                     75,00 €

Двоспален апартман (3 возрасни + 1 дете до 12 год.)

                     69,00 €

                     87,00 €

                   125,00 €

                     75,00 €

Двоспален апартман (4 возрасни)

                     85,00 €

                   100,00 €

                   137,00 €

                     87,00 €

Триспален апартман (макс. 5 возрасни)

                     94,00 €

                   119,00 €

               1.621,00 €

                   119,00 €

Доплата за ПОЛУПАНСИОН : возрасен - 12€, дете (6-12 год.) - 6€

Во цената е вклучено : користење на финска сауна, сауна со ароматерапија, солена соба, 2 џакузи, ски гардеробер, паркинг, интернет

Напомени

Дополнителни услови:

  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1евро = 62 денари
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ