Хотел Свети Никола 3*

Опис на патувањето

ХОТЕЛ СВЕТИ НИКОЛА 3*

 

Вид на сместување

1 НП

Двокреветна соба стандард (2+0)

20

Двокреветна соба лукс (2+0)

25

Студио (цело студио)

75

 

  • Деца до 4год. Бесплатно
  • Доплата за еднокреветна соба 12 евра на ден

Во цената на аранжманот е вклучено

  • 1 ноќевање со појадок по лице на ден
  • Користење на затворен базен со минерална вода и џакузи, римска бања, фитнес
  • Паркинг, интернет

Во цената на аранжманот не е вклучено

  • Патничко – здравствено осигурување
  • Туристичка такса за возрасни и деца над 2 год: 1 евро по лице на ден

Напомени

  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари