Комплекс Панорама 4*

Опис на патувањето

Комплекс Панорама 4 * - Банско

Локација: 750м. од жичарата.

Хотелот располага со ресторан со панорамски поглед кој нуди широк спектар на европски јадења и лоби бар со тераса на отворено.

СПА центар: затворен загреан базен со џакузи дел, фитнес, парна бања, Турска бања, соби за масажа. Хотелот нуди големо игралиште со детски бар, за деца под 3 годишна возраст се нуди и услугата - аниматор .Безплатен интернет и бесплатен отворен, и затворен паркинг.

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 20% попуст за резервација и уплата до 30.10.2019

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12.2019-31.03.2020 (се комбинира со попуст за рана резервација)

 

Цените се по лице за 1 ноќевање

01.12-20.12.2019

21.12-27.12.2019

03.01-11.01.2020

28.12-02.01.2020

на база ПОЛУПАНСИОН

09.03-31.03.2020

12.01-23.01.2020

24.01-08.03.2020

мин. 4 ноќ.

Вид на сместување

 

 

мин. 3 ноќ.

 

Двокреветна соба

2+1

30 €

35 €

40 €

57 €

Студио

2+1/2+2

31 €

36 €

41 €

58 €

Eдноспален апартман

2+2

32 €

37 €

42 €

59 €

Двоспален апартман

4+2

32 €

37 €

42 €

59 €

Во цената е вклучено : појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет, паркинг, транспорт до жичарница (по распоред)

        

Напомени

Дополнителни услови:

  • Деца до 6 год. - бесплатно
  • Прво дете од 6-14 год. на дополнително легло - бесплатно
  • Второ дете од 6-14 год. на дополнително легло - 50% попуст
  • Возрасен на дополнително легло - 25% попуст
  • За сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми.
  • Доплата за новогодишна вечера : возрасен 80€, дете 40€ (незадолжително)
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1евро = 62 денари
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ