MIRAGGIO THERMAL & SPA RESORT 5*

Опис на патувањето

Хотел MIRAGGIO THERMAL SPA & RESORT 5* PALIOURI   www.miraggio.gr

Цени за соба на ден за услуга: Ноќевање Со Појадок

Вид на сместување

Макс. Лица

29.04-23.05

23.09-13.10

24.05-30.06

09.09-22.09

01.07-14.07

21.08-08.09

15.07-20.08

14.10-28.10

Double Garden View

дете 2-12 год.

2+1

170

214

265

343

135

Junior Suite Garden View

деца 2-12 год.

2+2

197

243

305

389

155

Junior Suite Sea View

деца 2-12 год.

2+2

221

281

349

444

177

Junior Suite Pool Front Sea View

деца 2-12 год.

2+2

252

316

396

506

192

Junior Suite Premium Private Pool Sea View

деца 2-12 год.

2+2

327

411

515

654

265

Suite Private Pool Sea View

деца 2-12 год.

2+3

548

692

864

1105

440

Double Room for Single Use Garden View

1

152

192

239

308

120

Минимум престој

ноќи

3

3/4

5

6

3

Такса 4 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

 

Напомени

 

  • Цените се изразени во евра, а, уплатата е во денарска противвредност 1 евро = 62 денари.

 

Легенда: 

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Страничен поглед на море

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено