Pomegranate Wellness Spa 5*

Опис на патувањето

Хотел POMEGRANATE WELLNESS SPA 5* NEA POTIDEA                www.pomegranatespahotel.com

Цени за соба на ден за услуга ПОЛУПАНСИОН

СОБА

Макс. Лица

25.05-14.06

15.06-12.07

13.07-23.08

24.08-16.09

17.09-30.09

Double Elegant Garden View

дете 0-12 год.

2+1

238

364

446

364

238

Double Elegant Side Sea View

дете 0-12 год.

2+1

271

400

492

400

271

Junior Suite

деца 2-12 год.

2+2

373

581

693

581

373

Suite

деца 2-12 год.

2+2

491

768

918

768

491

Suite Family

деца 2-12 год.

2+3

754

1157

1439

1157

754

Минимум престој

ноќи

5

5

5

5

5

Такса 4 евра по соба на ден, се плаќа на рецепција

Напомени

 

  • Цените се изразени во евра, а, уплатата е во денарска противвредност 1 евро = 62 денари.

 

Легенда:

DBL – Двокреветна соба

Family – Фамилијарна соба

SV – Поглед на море

SSV – Морска страна

MV – Поглед на планина

GV – Поглед на парк

PV – Поглед на базен

ALL INCLUSIVE – Се вклучено