Интерхотел Сандански 4*

Опис на патувањето

ИНТЕР ХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* - Сандански

Специјални пакет цени за период на престој:

18.01 - 20.01.2019 (без превоз)

08.02 - 10.02.2019 и 22.02 - 24.02.2019 (организиран превоз)

 

Тип на соба

2 Ноќевања со појадок

Двокреветна Стандард

135

Еднокреветна Стандард

110

Дете до 4 год.

бесплатно

Дете 4 - 12 год. на доп. легло

24

Дете 12 - 16 год. на доп. легло

56

 

Во цената на аранжманот е вклучено

 • 2 ноќевања со појадок за 2 лица
 • Користење на сауна, парна бања и фитнес центар, затворен базен со минерална вода со полуолимписки размери, отворен базен со минерална вода, отворен термален базен со минерална вода
 • Паркинг, интернет, сеф на рецепција
 • Туристичка такса

Во цената на аранжманот не е вклучено

 • Доплата за Полупансион 12 евра по лице на ден (без пијалоци)
 • Патничко – здравствено осигурување

Напомени

 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ
 • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро = 62 денари
 • Пасошот треба да важи минимум 3 месеци од завршувањето на патувањетo

Организиран превоз

 • 08.02 - 10.02.2019 и 22.02 - 24.02.2019
 • Скопје – Сандански– Скопје
 • Цена за повратен билет: 35 евра по лице
 • *деца 2 – 12 год. 15 евра