Вила Paradise

Опис на патувањето

Вила Пeрадајс – Неа Скиони 2019

Вила Парадајс е оддалечена 30м од плажа, 1км од центарот на Неа Скиони. Вилата располага со трикреветни и четирикреветни студија. Комплетно опремени со мини кујна со фрижидер, ТВ, клима уред (вклучен во цената), интернет и балкон. Сите соби имаат поглед кон морето. Пред вилата на располагање на гостите е и прекрасен двор. Вилата има паркинг место.

 

Период

Бр.на ноќи

1/3 студио

1/4 студио

26.05-02.06

7

80

100

02.06-09.06

7

90

120

09.06-16.06

7

110

140

16.06-23.06

7

130

160

23.06-30.06

7

140

175

30.06-07.07

7

160

190

07.07-14.07

7

185

200

14.07-21.07

7

195

210

21.07-28.07

7

195

210

28.07-04.08

7

195

210

04.08-11.08

7

185

200

11.08-18.08

7

175

190

18.08-25.08

7

155

180

25.08-01.09

7

140

160

01.09-08.09

7

125

140

08.09-15.09

7

100

120

15.09-22.09

7

80

100

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напомени

  • Цените се дадени по лице за 7 ноќевања со превоз, 3то и 4то лице патуваат гратис
  • За патување со сопствен превоз се одбива 10 евра по лице
  • Доплата само за превоз 35 евра возрасен, 25 евра за деца од 02-12 години
  • За уплатени два последователни аранжмани 7+7 одобруваме 10% попуст на вториот аранжман
  • Во студијата е дозволено сместување на лица согласност предвидениот број кревети, преку дозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 6 години
  • Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот на престој
  • Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување
  • Во цената не е вклучено здравствено и патничко осигурување
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ