Вили ЈАГОДА/МАЛИНА 3*

Опис на патувањето

Вила Jagoda/Malina 3* Боровец  

Попусти за РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА
10% за резервација и уплата до 20.11.2018
БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-18.12.2018 и 16.03-31.03.2019
Попустот за рана резервација и бонусите не се комбинираат.

Резервации со бонус се валидни по 15.11.2018 

Локација: 2 км од Боровец.         

Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.

Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, плакар, ТВ, спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Дел од вилите имаат сауна.     

Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, плакар, ТВ, 2 кревети,

на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.          

Цените се за наем на вила

за 1 ноќевање

25.12-05.01.2019

01.12-24.12.2018

18.02-31.03.2019

Вид на сместување

 

06.01-17.02.2019

 

ЈАГОДА

4+0

110 €

59 €

46 €

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

117 €

64 €

51 €

ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна)

4+0

122 €

69 €

61 €

МАЛИНА

4+2

127 €

74 €

52 €

МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна)

4+2

133 €

81 €

66 €

 

  • Во цената е вклучено : ноќевање, паркинг.
  • Доплата за појадок: возрасен - 6€, дете - 4€. Доплата за вечера: возрасен - 10€, дете - 5€.

 

Напомени

  • Уплатата е исклучиво во денарска противвредност (1евро = 62 денари)
  • За овој аранжман важат општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ

Дополнителни услови:

  • Доплата за дополнително легло во Малина: возрасен - 6€, дете (2 - 13 год.) - 3€
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 70€, дете од 2 - 13 год. - 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден