Вили ЈАГОДА/МАЛИНА 3*

Опис на патувањето

Вила Jagoda/Malina 3* Боровец  

 

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА: 10% попуст за резервација и уплата до 01.12.2019

БОНУСИ: 7=6 за период на престој од 04.01-31.03.2020 (попустите НЕ се комбинираат)

Локација: 2 км од Боровец.         

Идеално место за одмор со пријателите и семејството. Во склоп на вилите има ресторан, маркет, паркинг, сеф на рецепција, сауна, терени за спортување. Организиран транспорт до Боровец.

Вили Јагода (40 фински вили): дневна соба со 2 редовни легла, плакар, ТВ, спална со 2 дрвени кревети на спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, балкон. Дел од вилите имаат сауна.     

Вили Малина (28 вили на 2 спрата): дневна соба со 2 редовни легла, плакар, ТВ, 2 кревети,

на вториот спрат, комплетно опремена кујна, тоалет, можност за 2 дополнителни кревети на првиот спрат.          

 

Цените се за наем на вила

за 1 ноќевање

01.12-24.12.2019

25.12-03.01.2020

04.01-31.03.2020

Вид на сместување

     

ЈАГОДА

4+0

58

117

58

ЈАГОДА СО САУНА

4+0

65

123

65

ЈАГОДА ДЕЛУКС (без кујна)

4+0

71

129

71

МАЛИНА

4+2

75

133

75

МАЛИНА ДЕЛУКС (без кујна)

4+2

80

139

80

Во цената е вклучено: ноќевање, паркинг.

Доплата за појадок: возрасен - 6€, дете - 4€. Доплата за вечера: возрасен - 10, дете - 5€.

 

 

Напомени

Дополнителни услови:

  • Доплата за дополнително легло во Малина - 6€, дете до 3 год. - бесплатно
  • Доплата за новогодишна вечера (задолжително): возрасни - 65€, дете од 2 - 13 год. - 35€
  • Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год.: 1€ по лице на ден
  • Цените се дадени во евра, уплата се врши исклучиво во денарска противвредност по курс 1евро = 62 денари
  • За овој аранжман важат Општите услови за патување на СКТМ